Shitet bmw 520d

Shitet nga: Shitet ose ndrrohet bmw520d 07 Tet 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
520
Shitet ose ndrrohet bmw520d ne gjendje shum te mir teknike me regjistrim shiber kuk vetura familjare boj ndrrim me audi ose sharan .per ma shume inf ne nr.tel dhe wiber.
Shitet ose ndrrohet bmw520d
044 212 075
Leaflet
Në fillim