Shes BMW 520i indvidual

0 EUR

Shitet nga: &&& 26 Maj 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
520
Shes bmw 520i indvidual bmw eshte teper e rujtun siq shihet edhe ne foto, 1 pronar qe 8 vite vetura eshte inportuar nga Gjermania para 8 vitev, ka edhe 4 gomat e dimin me rrot kapne dhe te veres me fellne
Bbs orgjinal te bmw te garantuar 157 mi km eshte ma extra se serit etjera,vetura eshte ne gjendje teper te mir nuk ka as nje vrejtje,eshte vetur per marakli.Kontakti ne tel 045 42 41 92 dhe ne viber.çmimi me marrveshje
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione