Shes BMW 520i ,NDRRIM I MUNDSHEM

1 500 EUR

Shitet nga: XXx 21 Pri 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
520
-VETURA ESHTE BENZINE-

Shitet Apo Ndrrohet me vetura
- Bmw 520i ,Motorr me Plastik
-Benzine
-Model vp:1992
-Klimatronik
-Lekur Karrika me Nxemje
-Gjama Pasqyre Elektronike
-Fellnet 17
- Hidraulik
-Xenon
-RKS
- Ne Gjendje Te Mire dhe e Ruajtne. - Per ma shume kontaktoni ne chat ose ne Numrin - Vrejtje :Vetura eshte Per Marakli jo per Tregti Vetem ata te cilet jane te Interesuar per Blerje apo Ndrrim let Kontaktojn Dergoni fotot e vetures po ashtu edhe te Dhanat ne chat apo ne Numer 044-905-565 -Pres Oferten Serioze - Ju faleminderit .!!
Leaflet
Në fillim