Shitet bmw 520i

4 600 EUR

Shitet nga: Driton 10 Sht 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
520
Shes bmw 520i manual i sapo servisuar
6 shpejtsi 220000 km.
Ne gjendje perfekte si jasht dhe mbrenda
Komanda ne timon Fellne 17 F10 te reja
Klimatronik 3 sezonale
Karrigat me nxemje
Goma MS


Boj ndrrim edhe me vetura tjera
045592299
Leaflet
Në fillim