Okazion Bmw 520 2011 cmimi i padiskutueshem

14 900 EUR

Shitet nga: Lala 17 Nën 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Viti
2011
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E zezë
Komuna
Zveçan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seri 5 / BMW
Modeli
520
Ne gjendje perfekte. Aksident free. Shum e paster si brenda dhe jasht.
Leaflet
Në fillim