BMW 525 XD (3.0) xdrive 4x4 Facelift nga 🇨🇭

9 900 EUR

10 999 EUR

Shitet nga: Krenar 29 Jan 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
525
Shitet bmw 525xd (3.0 motorr) me full opsione:
-Terheqje me 4 rrotat 4x4
-I servisuar qdo here qdo 10.000km, posedon liber servisi
-Servisin e nderruesit automatik te kryer me kohe
-Karrika Individual qe pershtaten per qdo trup
-Active Cruise Control (me njek veturen para)
-Lane Assist (dridh vollani kur shkel vijen e bardh)
-Perde mrapa fabrikisht
-Nxemje ne karrika para dhe mrapa
-Navigacionin update 2020
-Shanzher per CD, USB, AUX, Bluetooth, DVD
-Fellne nga fabrika origjinale
-Goma te veres dhe te dimrit (pirelli)
-Kerri eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje ivenstim, vetem nje pronar ne Kosove.
-KM 315.000

tags: Mercedes A,B,C,E dhe ML,GL,GLK Golf 3,4,6,7 Passat 3C,B7,B8 ose Touareg Bmw 1,2,3,4,5,6,7 ose X1,X2,X3,X4,X5,X6 Audi A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8 ose Q3,Q5.Q7 Peugeot 307,308,309, Fiat punto,grande punto
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione