Shitet rks 2019

7 100 EUR

Shitet nga: Bessi 09 Nën 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
530
Bmw 530 ngjedje temir teknike rks 2019.nfund,muajit,te,4t
viti2004Klim funkcionale karrika me nxemje senzora karrika likur shum tbukra motorr dhe menjaq shum tmir etj etj ndrrimi i mundshem edhe.me,veture,mete,shtrejt.perparsi.ford,s-max.golf,6.ose.7,dsg,bmw,5.ose,7tshe.seri,me,ere.
+38344349814
+38344124577
Leaflet
Në fillim