Bmw 530 2010 full ekstra

17 500 EUR

Shitet nga: Veton 09 Korr 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
530
Shes bmw 530 diesel
Viti 2010
Senzora parkimi para dhe mrapa
Kamera tparkingut
Hapja e dyerve me gisht
Mbyllja e dyerve me vakum
Automatik
Shpejtsit ntimon
Full ekstra
Ngjendje shum tmir teknike
044680592
Leaflet
Në fillim