Bmw 530 viti 2008 u shit 7.800€ e gezoft pronari

8 600 EUR

Shitet nga: Bini 12 Qer 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
530
Bmw 530 me dogan dhe homologim
Serviset komplet pa as nje vrejtje
ndrrim i mundeshem
VW, audi, golf, mercede, bmw, etj.
Kontakti per mes imeles.
Bini
Leaflet
Në fillim