Blejm Gjitha llojet e Veturav Gjith Kosoven 24/7☎️

25 000 EUR

Shitet nga: Xxxx Sot 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
530
Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅
Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan nga viti 2000 deri 2020 ne Gjindemi Gjith kosoven .
Kontakt/Nr: 049 758 458☎️
Xxxx
  Online
049 758 458
Leaflet
Në fillim