Bauer Gruppe - OFERTA PUNE

Shitet nga: arsim 10 Gush 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2018
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
0 - 4 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prishtinë
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Seri 5 / BMW
Modeli
530
Ofronë shërbime profesionale dhe me stafë te kualifikuar:

1.Kurse Gjuhës Gjermane me profesorë të licensuar
2.Përgaditje për Certifikaten në Goethe-Institut
3.Caktimin e termineve si dhe lehtësimin e tyre.
4.Ndërmjetsimin për marrjen e kontratës së punës në një punëdhënës në Gjermani.

Addresa: Prishtinë
+383 49 304 959

Ju mirëpresim
Leaflet
Në fillim