''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Shitet nga: ''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr...... Sot 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......
049 300 273
Leaflet
From
Advertiser
Viti
2020
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
60 000 - 64 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shtërpcë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seri 5 / BMW
Modeli
530
''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......
“Auto24” Kompania me e fuqishme ne vend per Blerjen e te gjitha llojeve te veturave me Kesh

AUTO24📞KONTAKTI 049 300 273 ose 044 865 125

Blejm veturat qe nuk i perdorni ose defekt,aksident
Me Targa Kosovare ose pa dogan Nga viti 99-2015
Mercedes A,B,C,E dhe ML,GL,GLK
Golf 3,4,6,7 Passat 3C,B7,B8 ose Touareg
Bmw 1,2,3,4,5,6,7 ose X1,X2,X3,X4,X5,X6
Audi A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8 ose Q3,Q5.Q7
Peugeot 307,308,309, Fiat punto,grande punto,
''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......
049 300 273
Leaflet
Në fillim