BMW 535 X DRIVE GT , Twin Power 315 ps

18 300 EUR

Shitet nga: Auto aba Dje 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
535
#BMW 535 X DRIVE GT , Twin Power 315 ps
Marshi-Automatik
Viti Prodhimit-2012
Km te kaluara- 184.000
Qmimi-18.300 euro
Vetura posedon:
Led dritat para dhe mbrapa
Senzora 360 shkallë
Kamere 360 shkallë
Full panoram
Navigacion,sim card,usd,cd
Ulese me nxemje
4 zonal klima
Komanda ne vollan
Zerim speciale

Me dogan ne rks

045 553 387
044 433 660
Auto aba
  Online
045553387
Në fillim