BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 100-350

220 EUR

Shitet nga: Keli 24 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
535
Blej gjitha llojet me regjistrim denime qe nuk i perdorni mir po vetem te jen me qmim tlir te gjitha llojet e veturave i paguaj prej 50-350 per vetura me qmim mat shtrejt mos shenoni pages a behet kesh dhe transporti gratis fotot i dergoni viber 044302074 +37744302074
Leaflet
Në fillim