Bmw 535 D

15 300 EUR

17 000 EUR

Shitet nga: Flamur Bordoniqi 01 Pri 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
535
Kerri asht ne Suedi per momentin asht me gjith servisat e ber tash asht bler nga une ne muajin korrik ni udhtim e kam ber deri ne Kosov vjet dmth 2015 gusht dhe ne shtator e kam ndrruar turbon bio turbon e re e kam pas veturen ne garanti prap e kam kam ndrru krejt amortizatort e ri diskat e ri koqnicat para mbas te reja edhe te parkimit servis vojit te motorrit gjendja e kerrit asht perfekte fellne te reja MPaket me goma Kuhmno sport ndersa ato te orginal te bmw jan 17 per me teper mund te kontaktoni ne Kosov ne ket numer telefoni 044635559 ja me viber ne numrin qe kam shenu lart por se pari me qoni nje sms e pastaj me thirrni kerri si thash me heret asht ne gjendje perfekte ka 286 kuj fuqi e tjera
Flamur Bordoniqi
0046760864840
Leaflet
Në fillim