Bmw 535 diesel GT 2012 Mpacket full options KS

18 700 EUR

Shitet nga: Naim 22 Nën 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
535
Shes bmw 535d GT vetura posedon : Viti i prodhimit 2012 , 535 biturbo Automatik 8 shpejtesi , xenon , bixenon , led , ulset lkur , ulset elektronike , ulset me ndarje , ulset me memorie , ulse me nxemje para dhe mbrapa , radio , cd , dvd , navigacion , telefon , blututh , senzor shiut , senzor parkingut para dhe mbrapa , kamera 360 shkalle , komanda ne timon , tempomat , 4 gjamat elektronik , pasqyret elektronike , pasqyret me nxemje , pasqyret i palohen ne menyre elektronike , climatronic dy sezonale , fellne me goma te reja , 1 vit regjistrim , libra servisi , full opsion vetura eshte shume e ruajtur si mbrenda dhe jasht dhe eshte ne gjendje te shkelqyer 044-234-686
Leaflet
Në fillim