BMW 535 Luxury

29 000 EUR

Shitet nga: Artan Blakqori 08 Pri 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
535
Bmw 535D

Luxory Line

Viti i Prodhimit 2014

117 Mij Km te Grarantuara

Regjistrimi i Pare RKS

Karrikat me Memorie

Keyless

Shiber

Kamera 360 Shkalle

Shpejtesit dhe Komanda ne Vollon

Klime 4 Zonale

Gjamat e erresuar nga prodhusi

etj

Fellne 19inch goma te veres dhe dimrit
Artan Blakqori
+38348910910
Leaflet
Në fillim