Bmw 535i mpacket (306ps)

0 EUR

Shitet nga: Endrit 21 Shk 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
535
Shes bmw 535i pa dogan full mpacket
Vetura posedon 2 par fellne me goma te dimrit dhe te veres
Me 2 lloje te auspuhav montus
Vetura osht ne gjendje te rregult
Viber +38345506504
Leaflet
Në fillim