goma dhe fellne 225/50 r17

400 EUR

Shitet nga: Egzon 21 Shk 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
535
fellne 17 dhe goma ne gjendje te shkelqyre te mbeshtjellura te ruajtura, bejme edhe nderrim nese eshte e leverdishme.
Leaflet
Në fillim