Bmw e39 FULL BLIND URGJENT (SUPER QMIM)

7 700 EUR

10 000 EUR

Shitet nga: Bmw e39 18 Maj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
540
Shes bmw e39 FULL BLIND me dogan e qlajmruar vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike boj ndrrim me ndonje vetur tjeter shtoj edhe pare per me shum kontakt ne numrin e telefonit 04577776 si dhe viber dhe whatsapp 00383 45 777 776 ma lir mos thirr se nuk e jeli
Bmw e39
045777776
Leaflet
Në fillim