Bejme Transporte Kosove-Shqiperi-Mal te Zi📱

Shitet nga: Artan 21 Qer 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
540
〰️-Jemi Aty Ku Ju keni Nevoje per ne...!〰️
〰️-Bëjm Transport 24/7, Te Mallrave te Ndryshem deri ne 4000Kg,-〰️
〰️-(SHPEJTE MIRE DHE SIGURTE)...〰️
〰️Kosovë-Shqiperi-Maqedoni-Mal të Zi ,〰️
〰️-Per më shume na Kontaktoni në Numrat, - Tel : 044-196-788 apo 044-682-141-〰️
〰️-Viber : +38344682141〰️
Leaflet
Në fillim