dyr dhe dritare te plastikes te reja mundsi ndrrim

Shitet nga: ahmeti.com 04 Shk 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 550
prodhoj dyr dhe dritare te plastikes ne deminzijone te ndryshme si dhe te drurit kuzhina dhoma te fjetjes shtrata per fmi mundsi ndrrimi me ndojnje vetur si audi bmw mercdes golf etj per me shum kontaktoni ne numrin 045692697 flm per mkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim