BMW 530

Shitet nga: Fidan 26 Mar 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 550
Shes bmw 530 Limuzin diesel me motor 3.0 automati tip tronik likur vollan servo tresh modeli ri navi pasqyret me palim automatik fellne model i ri me goma treja gjendje shum te mirë teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim