BMW

Shitet nga: trimi 11 Pri 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 236 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 400 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 550
ne gjendje te rregullt i ardhur nga gjermania te gjitha i ka te reja si ne motor dhe ne karaseri fellne te bukura e te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim