BLEJM VETURA MOTORR DEFEKT AKSIDENT A DOGAN

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AutoSharri24 Sot 15:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AutoSharri24
AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN 0 EUR
BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL 0 EUR
BLEJM VETURA ME DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI 0 EUR
(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN) 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
550
AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP +383 49 660 454
AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️
Audi,bmw,mercedes,golf,reno clio,jeep,range rover.
AutoSharri24
  Online
049660454
Leaflet
AutoSharri24
AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️ 0 EUR
BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL 0 EUR
AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN) 0 EUR
AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️ 0 EUR
Në fillim