Kerkoj mjeshter te pllakaave me pervoj

Shitet nga: Ari 22 Gush 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Hibrid
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 550
Kerkojm mjeshter te pllaakave dhe ngranitit dhe nxenes per aftesim ne ket profesion tee interesum te paraqiten ne nr tr tele 044 540 112 afati i konkirimit deri me 5 shtator 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim