BMW

Shitet nga: Imer 12 Sht 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 550
Shetet BMW 5 2.5 dizel manual viti 2006 vetura oshte ne gjendje shum te mire edhe e rujtme vetura ka dypal fellge te veres dhe te dimrit te interesuarit ne kontaktoni ne nr 044-373-125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim