Dyer te hekurit per oborr

Shitet nga: Privat 10 Maj 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 550
Shes dyert e hekurit per oborr jan te sallduara mir dhe forc ,dyer e posedojn edhe ramin , dhe posedojn edhe kapixhikun (deren).
Dimenzjonet jan: 3m lartsi , dhe 3.30m gjersi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim