shtopa per vetura

Shitet nga: elvis 07 Korr 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
shiten te gjitha llojet e shtopav te veturav me shumic dhe jane 250 copa drita te pasme dhe 30 pasqyre jane te viti prej 1998-2005

Bmw
Mercedes benz
Audi
Volswagen
Peugeot
Citroen
Toyota
Opel
Nissan
Fiat
Mitsubish

dhe shume lloje te ndryshme
shiten te gjitha me shumic jane te ardhur nga Suedia Original jane thuaj te rii.
qmimi me marrveshje:::
Leaflet
Në fillim