Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Rent a Car Dardania Sot 11:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Rent a Car Dardania
Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E 15 EUR
Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E 0 EUR
Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E 0 EUR
Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E 0 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 6
Modeli
630
Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888 / 045880888

RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë
Rent a Car Dardania / Vetura me Qera /
Qmimi fillestar prej 19.99
Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H
Mos shpenzoni më tepër
Rent A car " Dardania " gjithmonë zgjedhja më e mirë #Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri. Info dhe Rezervime +38345880888 / 045880888
#Golf 4 TDI 1.9 diesel
#Golf 4 TDI 1.9 Automatik Diesel
#Golf 5 Plus 1.9 diesel
#Golf 6 TDI 2.0 trendline
#Golf 7 Automatik
#Audi A4 TDI
#Mazda 6 2.0
#Bmw X5
#BMW X6
#Bmw 530d
#Bmw 320
#Mercedes Benz c220
#Mercedes A170
#Mercedes
#Skoda
#Golf 5
#Tiguan
#Mercedes S 2016
#Golf 7 GTD
#Golf 6 GTD
#Audi A6 2016
Rent a Car Dardania
Rent a Car Dardania jep vetura me qira te llojeve te ndryshme , Audi , Golf , Pasat , BMW , polo , ford , pezho etj per me shum mund te na kontaktoni ne +38345880888 ose viber +38345880888
Vizitoni faqen e biznesit tonë
RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë Tregoje në hartë
+38345880888
https://rentacardardaniaa@hotmail.com

rentacardardaniaa@hotmail.com

Rent a Car Dardania
  Online
+38345880888
Leaflet
Në fillim