Kamionet Ford si dhe Bmw 7

Shitet nga: Xhevit 22 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 7
Modeli
725
Jan me gjendje te rregullt
Xhevit
Leaflet
Në fillim