U SHITTT

Shitet nga: AUTO SALLONI ALDIONI 03 Nën 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 7
Modeli
730
SHES BMW 730D VITI FUND 2003 VETURA ASHT ME TABELA RKS ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT SHUM E RUJTNE SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA TRONIK KOMANDA NE VOLLAN NAVI TE MADH TEMPOMAT XENON BI XENON SENZORA PERPARA DHE PERMAS TELEFON SHTOPAT ME PIKA MBRAPA OLLOGENKA NE BRANIK KARRIKAT LIKUR MRENDA + ELEKTRONIK DHE ME NXEMJE E SHUM E SHUM SENDE TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR NR KONTAKT 045 368 718 DHE 045 207 206 XXX VETURA ASHT TEK AUTO SALLONI ALDIONI
AUTO SALLONI ALDIONI
045 368 718
Leaflet
Në fillim