BMW 730D individual Model M 2010

16 500 EUR

Shitet nga: Kontakto O49 888 028 Sot 04:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seri 7 / BMW
Modeli
730
BMW 730D MOTOR 3.0DISEL

Super Full opcione Fellne M-Power 20 me goma Michelin . Lane assist,Ekran tek xhami per

km,Distronic Plus,Ulse te modelit M para dhe mbrapa ngrohje+ftofje dhe memorje, Keyless Go, Dyer hapje me senzor, plus bagazg me buton, Drita Big Xenon Efficient Dynamics , Rec CD Bluetooth Navigation me software te rrugeve Kosoves
/Dyer me magnet (Vakum) Levizja e gomave te pasme 20% ne kthesa etj. Serviset e kryera cdo here me kohe perkthimi behet menjeher Kontakt ne tel 049300273
Kontakto O49 888 028
049300273
Leaflet
Në fillim