Bmw 745d

15 000 EUR

Shitet nga: Haki Duraku 20 Maj 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 7
Modeli
745
Shes Bmw 745d 220 kw full ekstra, posedon karrikat me nxehje dhe ftohje, dyer dhe dritare elektronike, frigorifer, kamer te nates etj.
Per kontakt viber: +36202250422
Haki Duraku
044371218
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione