AUTO NGJYROSES & POLIR "ROUTE 66"

Shitet nga: Mergim Haziri 05 Dhj 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 7
Modeli
760
Bëjm ngjyrosjen dhe polir për të gjitha llojet e veturave. Mob: 045598671 ..
Mergim Haziri
045598671
Leaflet
Në fillim