shes fellnet

150 EUR

Shitet nga: 11 23 Gush 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 7
Modeli
760
shes fellnet 205/50 15 per peugeot reno citroen dhe per audi modele me te vjetra .
Leaflet
Në fillim