Lift

600 EUR

Shitet nga: Besi 18 Pri 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 7
Shitet lifti me defekt te vogel defekti osht vetem ni sajlle dhe nje plastik tjeter sen o krejt ne regullt
Leaflet
Në fillim