bmw 850 dhe 840 shiten urgjent

1 500 EUR

Shitet nga: fidan berisha 11 Jan 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Seri 8 / BMW
Modeli
850
shes bmw 840 dhe 850 me qmim te ulet kerret hecin 840 esht me defekt ne minjaq ku ka mbet vetem ne berzinen e 2 dhe 3 kurse 850 esht ne gjendje te mir po siq njihen keto kerre per hargjim te vajit kuptohet se duhet ti tregoj miqteris se ulejn per 50 km një liter e han ket ta kan te qart dhe nese esht naj ofrt e mir baj edhe ndrrim 1500 esht 850 kurse 840 esht 1200 pres blers serioz
fidan berisha
Leaflet
Në fillim