Blej bmw 850

Shitet nga: Fidan 03 Shk 07:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 8 / BMW
Modeli: 850
Pershendetje kerkoj bmw 850 me ble.nese ka dikush me shit lajmroni qit nr 049 404 919.edhe viber bon.bmw duhet tjet 850 qe i qelen dritat nalt.dhe qe o gjendje tmir.normal qe ec shum.qe osht e shtergume kerkoj bmw 850 gjendje trregull per qef e blej.qmimi me marveshje ngjyra dhe viti nuk lun rol veq det osht bme 850 qe i qelen dritst nalt...nese se qeli jom npun dej 6 mramje kush ka me shit lajmronu mas 6. Mnramje ose shkruni viber diten lajmrohna mas pune flm.leni sms ne viber kush ka me shit qasi bmw 850.ne viber kur e kryj punen flasim.rasisht qe se hapi telin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim