BMW X1 20D X-DRIVE AUTOMATIK / FACELIFT 2012 🇩🇪

9 400 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Besi Sot 21:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Fellne Orgjinale Audi megoma 2019 450 EUR
Fellne orgjinale per Audi Q3 Q5 dhe Tiguan 300 EUR
Goma vere per Bmw X5 120 EUR
Fellne Orgjinale per Bmw 1,3 175 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X1
Shes Bmw x1 FACELIFT
20D ( 135kw 184ps )
2.0 DIESEL
AUTOMATIK 8M ( 8 shpejtsi )
Viti 2012 FACELIFT "model 2013"
Kilometra me liber servisi
Senzora parkingu para mrapa
Bord computer
Gjamat elektronik
2 qelsa etj.
Vetura eshte e possardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mire.
PA DOGAN

KONTAKT 044 511 771


Audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C
Besi
  Online
044511771
Leaflet
Fellne orgjinale Audi Q5 400 EUR
SKODA OCTAVIA VRS 2.0 TDI LIMOUSIN AUTOMATIK 👌👌🇩🇪 16 700 EUR
Fellne Orgjinale 16 Coll per Bmw 220 EUR
Fellne orgjinale per Audi 850 EUR
Në fillim