Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Rent a Car Dardania Dje 16:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X1
Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme

+38345880888 / 045880888
RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë

Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99
Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H
Mos shpenzoni më tepër
Rent A car " Dardania " gjithmonë zgjedhja më e mirë
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
Info dhe rezervime

+38345880888 / 045880888

RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI
Rent a Car Dardania
Rent a Car Dardania
Prishtines ne dragodan dhe ne Airoport
+38345880888
rentacardardaniaa@hotmail.com

rentacardardaniaa@hotmail.com

Rent a Car Dardania
+38345880888
Leaflet
Në fillim