BMW X3 2.0 Sdrive 2013 Modeli 2014

Shitet nga: Afrim Haliti 12 Tet 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 000 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
BMW X3 2.0 Diesel Automat 2013. Model 2014
Me tabela suedeze.

Vetura edhe e importuar prej Suedis dhe posedon liber te servisit me kilometra te garantuara.


Goma dimri me fellne originale te BMW
Xenon drita.
Kuk elektronike.
Start-Stop.
Senzora parkimi para-mbrapa.
Senzor shiu.
Tempomat.
Ulset sport me ajr.
Ulset me nxemje
Interieri gjysem likur.
ISOFIX per montimin e karrikeve te femijeve ne vetur.

Vetura edhe e servisuar rregullisht si dhe servisi i
fundit esht ber pera 3000 km .
Vetura edhe ne gjendje perfekte dhe ska nevoj per asnje investim.
Per qdo informanta mund tna kontaktoni ne qdo koh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim