BMW X3 2.0 Xdrive

9 600 EUR

Shitet nga: Nebih 22 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X3
BMW X3 2.0 ( Diesel )
• 177 PS
• X-Drive ( 4x4 )
• Automatik Tiptronik ( 6+R )
• Navigation
• Klimatronik 2 Zonale
• Kilometra te Garantuara
• Tempomat
• Drita Xenon
• Komanda ne Timon
• Airbag, ABS, ESP, DSC
• Hallogenka
• Timon Multifunksional
• Sensora Parkimi , para dhe mbrapa
• Kamer mbrapa
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione