I BLEJM VETURA ME DEFEKT AKSIDENT VW BMW MERCEDES

Shitet nga: ''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr...... Sot 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni ose Defekt-Aksident dergoni ne viber 049 300 273 gjindemi ne gjithe Kosoven mund te na kontaktoni ne tel apo viber
_____________________________________________________


Mercedes A,B,C,E dhe ML,GL,GLK
Golf 3,4,6,7 Passat 3C,B7,B8 ose Touareg
Bmw 1,2,3,4,5,6,7 ose X1,X2,X3,X4,X5,X6
Audi A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8 ose Q3,Q5.Q7
Peugeot 307,308,309, Fiat punto,grande punto
''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......
049 300 273
Leaflet
Në fillim