BMW X5 2010

Shitet nga: Besnik Mazreku 28 Korr 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Viti
2010
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
X-modele / BMW
Modeli
X5
2010 BMW X5 DIESEL

35d XDrive twin turbo B
Full EXTRA
Fully loaded BLU TECH
10 opsione te ulseve me nxemje dhe me ftofje te karrigave.
Full servis eshte I kryer
Kubikazha 3000
Besnik Mazreku
045567008
Leaflet
Në fillim