BMW X5 30d Automatik Mpaket 2014

0 EUR

Shitet nga: Naim Sot 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Shitet
Bmw x5
Dissel 3.0
Automatik
Klimatronik
Tempomat
Bodkompjuter
Ulse lekur me memorje
Komanda ne vallon
Drita xenon
Senzor para dhe mrapa
Kamer
Guma te dimrit
Ne gjendje shum te mir
Per ma shum
Tel.044225648
Viber +38344225648
Naim
  Online
044225648
Leaflet
Në fillim