golf2

2 500 EUR

Shitet nga: fadil 23 Gush 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Z-modele
Modeli
Z1
shes gollfin ne gjendja shum te mir dhe ka regjistrim deri ne mars te vitit 2017
Leaflet
Në fillim