shes laminat dhe qkashkojn komplet pernje banjo

Shitet nga: xxxx 06 Maj 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 23 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

630 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Kastriot
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Bentley
Modeli: Turbo RT
shes laminat 60 metra 1bojler gjakuzi shole lovobor pashqyre tegjitha qeshkojn pernje banjo tepija 2 zvicrane 3 frizhidera punojn jon temushur me manjak tegjitha shum pak teperdorura thujse meipar jon tereja tegjitha ishes menje qmim te volitshem po bej dhe ndrrim menej kerr qeka spaku regjistrim 2 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim