buggati me nje cmim te lir

50 000 EUR

Shitet nga: wiii21 28 Qer 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kaçanik
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Bugatti
Modeli
EB 110
Per me shum per cmim dhe per foto klikoni ketu

https://free-gg.com/sgzgZlj
Leaflet
Në fillim