Llustera -Ndriçime "DOMI" Chandelier

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ndriçime "DOMI"Chandelier 05 Gush 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Bugatti
Modeli
EB 110
Ndriçime te ndryshme per secilen shije per secilen ambient.
Shtoni bukurine e ambientit me ndriçimet tona me çmimet me te volitshme ne treg
Bëjmë shitjen me shumicë dhe pakicë !
-Na vizitoni ne lokaline tone ne Vranjevc rruga Prishtinë-Podujevë(perball tregut te kafshëve)
Mob/Vib : +38344353 170
Ndriçime "DOMI"Chandelier
+383 44353170
Leaflet
Në fillim